Originální E3D trysky - Velikost trysky - 0,15

Tryska je součástí hotendu 3D tiskárny, která nanáší roztavený filament na tiskovou podložku. Na výběr je mnoho různých typů trysek. Lze tak využít jejich různé vnitřní průměry.
Mosazné trysky nejrozšířenější a jsou ideální pro běžný 3D tisk. Kalené trysky jsou vhodné pro tisk abrazivních materiálů, jako je karbon, kov a dřevo.

Trysky od společnosti E3D jsou určené pro všechny E3D HotEndy (v4, v5, v6, lite6 a Kraken). Hotendy od E3D používají stejný standardní formát trysky, které lze snadno změnit. Změnou trysky tak můžete dosáhnout vyššího detailu tisku nebo zvýšení rychlosti tisku.

Rozsah průměrů trysek je dělaný tak, aby odpovídala požadovanému průtoku. Ať už potřebujete tisknout rychle velké díly nebo tisknout s nejjemnějším rozlišením.

Originální trysky mají na svém obvodu vyvrtány důlky, aby bylo možné je rozpoznat. Dle počtu důlků je možné identifikovat o jaký průměr trysky jde.

Rychlé info
Mosazná tryska Revo

Mosazná tryska Revo

Skladem
od 749 Kč
od 619,01 Kč bez DPH
Vyměňte trysky ve vaší 3D tiskárně za méně než 60 sekund. A to bez nářadí nebo nahřívání. Stačí použít prsty! Stačí jen našroubovat do…