E3D HotEnd v6 - 1,75mm 24V


Nejnovější verze populárního hotendu v6 od výrobce E3D. Jedná se o originál, nejde o čínské problémové kopie. Oblíbenost a kvalitu hotendu dokládá jeho použití v nejrozšířenějších tiskárnách Průša.

Verze: 24V
Pro průměr filamentu: 1,75mm Více

Výrobce: E3D Kód produktu: 00126

1 939 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

Na objednávku - Typicky doručení do 7 dní.
ks

Originální E3D v6 hotend umožňuje přesně tisknout při velkých teplotách a zároveň je vyvinut pro tisk z měkkých a pružných materiálů

Bez PEEK nebo teflonové hadičky v části s vysokou teplotou můžeme dosáhnout teploty 300°C pomocí dodávaného termistoru. Tím, že vyměníte termistor (může vyžadovat další elektroniku), můžete dosáhnout více než 400°C.

To umožňuje tisknout v extrémně vysokých teplotách materiály, jako je polykarbonát a nylon. Přestože má E3D v6 hotend teflonovou hadičku uvnitř hotendu, tato hadička není nikdy vystavena vysokým teplotám, takže není riziko poškození hadičky přehřátím.

Nový HeaterBlock poskytuje velmi rychlé zahřátí a velmi citlivé udržení požadované teploty. Nové umístění termistoru znamená velmi přesné údaje o teplotě. Nahřátí od 20°C do 200°C bude trvat pouhých 65 sekund! Regulace teploty je tak citlivá, že lze udržet teplotu 0,5°C od své požadované teploty.

Náš sortiment velikostí trysek vám dává větší možnosti vybrat, jak chcete tisknout. Zatímco naše výchozí 0,4mm tryska poskytuje skvělé výtisky s dobrou bilancí rychlosti, jednoduchosti a kvality tisku.Nabízíme celou řadu trysek, které mají speciální geometrie, které jsou šité na míru specifickým potřebám, jak chcete tisknout. Tvar špičky trysky je klíčem k tomu, jak hotend sloučí stopu plastu. 

Balení obsahuje i silikonovou ochranu na konec hotendu.

Video

Dokumentace

Příslušenství9

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Nabízíme dopravu ZDARMA po ČR prostřednictvím doručovací služby Zásilkovna, pokud nakoupíte zboží v hodnotě nad 1000 Kč. Pokud bude nákup nad 2.000 Kč, tak jsou i ostatní typy dopravy po ČR zdarma!