E3D HotEnd v6 - 1,75mm (verze Bowden)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Nejnovější verze populárního originálního hotendu v6 12V od výrobce E3D. Navíc se spojkou na bowden a 80cm teflonovou hadičkou.

Nejedná se o levný Asijský klon.

DORUČENÍ DO TÝDNE. Více

Výrobce: E3D Kód produktu: 33

2 090 Kč s DPH
Upřesněte výběr produktu

Na objednávku - Typicky doručení do 7 dní.
ks

Hotend umožňuje tisknout při velkých teplotách a zároveň je vyvinut pro tisk z měkkých a pružných materiálů

Bez PEEK nebo teflonové hadičky v části s vysokou teplotou můžeme dosáhnout teploty 300°C pomocí dodávaného termistoru. Tím, že vyměníte termistor (může vyžadovat další elektroniku), můžete dosáhnout více než 400°C.

To umožňuje tisknout v extrémně vysokých teplotách materiály jako je polykarbonát a nylon. Přestože má v6 hotend teflonovou hadičku uvnitř hotendu, tato hadička není nikdy vystavena vysokým teplotám, takže není riziko poškození hadičky přehřátím.

Nový HeaterBlock poskytuje velmi rychlé zahřátí a velmi citlivé udržení požadované teploty. Nové umístění termistoru znamená velmi přesné údaje o teplotě. Nahřátí od 20°C do 200°C bude trvat pouhých 65 sekund. Regulace teploty je tak citlivá, že lze udržet teplotu 0,5°C od své požadované teploty.

Náš sortiment velikostí trysek vám dává větší možnosti vybrat, jak chcete tisknout. Zatímco naše výchozí 0,4mm tryska poskytuje skvělé výtisky s dobrou bilancí rychlosti, jednoduchosti a kvality tisku.Nabízíme celou řadu trysek, které mají speciální geometrie, které jsou šité na míru specifickým potřebám, jak chcete tisknout. Tvar špičky trysky je klíčem k tomu, jak hotend sloučí stopu plastu. 

Balení obsahuje i silikonový kryt konce hotendu.

Video

Dokumentace

Příslušenství11

Recenze1

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

KladyJe to opravdu kvalitní hotend.

ZáporyViz. diskuze k produktu.

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Nabízíme dopravu ZDARMA po ČR prostřednictvím doručovací služby Zásilkovna, pokud nakoupíte zboží v hodnotě nad 1000 Kč. Pokud bude nákup nad 2.000 Kč, tak jsou i ostatní typy dopravy po ČR zdarma!