E3D

33

2 090 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Na objednávku Typicky doručení do 7 dní.

ks
Nejnovější verze populárního originálního hotendu v6 12V od výrobce E3D. Navíc se spojkou na bowden a 80cm teflonovou hadičkou.

Nejedná se o levný Asijský klon.

DORUČENÍ DO TÝDNE.
Více >>

Hotend umožňuje tisknout při velkých teplotách a zároveň je vyvinut pro tisk z měkkých a pružných materiálů

Bez PEEK nebo teflonové hadičky v části s vysokou teplotou můžeme dosáhnout teploty 300°C pomocí dodávaného termistoru. Tím, že vyměníte termistor (může vyžadovat další elektroniku), můžete dosáhnout více než 400°C.

To umožňuje tisknout v extrémně vysokých teplotách materiály jako je polykarbonát a nylon. Přestože má v6 hotend teflonovou hadičku uvnitř hotendu, tato hadička není nikdy vystavena vysokým teplotám, takže není riziko poškození hadičky přehřátím.

Nový HeaterBlock poskytuje velmi rychlé zahřátí a velmi citlivé udržení požadované teploty. Nové umístění termistoru znamená velmi přesné údaje o teplotě. Nahřátí od 20°C do 200°C bude trvat pouhých 65 sekund. Regulace teploty je tak citlivá, že lze udržet teplotu 0,5°C od své požadované teploty.

Náš sortiment velikostí trysek vám dává větší možnosti vybrat, jak chcete tisknout. Zatímco naše výchozí 0,4mm tryska poskytuje skvělé výtisky s dobrou bilancí rychlosti, jednoduchosti a kvality tisku.Nabízíme celou řadu trysek, které mají speciální geometrie, které jsou šité na míru specifickým potřebám, jak chcete tisknout. Tvar špičky trysky je klíčem k tomu, jak hotend sloučí stopu plastu. 

Balení obsahuje i silikonový kryt konce hotendu.

Video

Dokumentace

Je to opravdu kvalitní hotend.

Viz. diskuze k produktu.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Komentáře

Shrap

Dobry den,
mame jeden z onech Asijskych klonu a dela to presne to co pise Sajkou. Snazili jsme se vylestit heatbreak, zlepsilo se to, ale stale se to obcas zacpe a nasledne preskakuje motor extruderu. Chceme proto poridit original E3D. Nicmene me znepokojuje prispevek od Sajkou, ktery ma stejne problemy i s originalnim E3D. Pisete o spatne sarzi teflonove hadicky, to myslite primo bowden ne? Uvnitr heatbloku uz zadna hadicka neni (tak jako to je napr. u klasicke varianty s motorem u hlavy), nebo se mylim? Kdyz jeste tak koukam na ten 4. obrazek, neni mozne, ze k problemu dochazi na rozhrani teflonu a heatbreaku? Pokud by bylo chlazeni heatsinku slabe, je mozne, ze by se filament tavil i na tomto rozhrani a vznikaly tam tak "bambule" (kdyz vytahnu jamnuty filament, ma na konci malou bambulku). Prosim o komentar, dekuji.

Vše pro 3D tiskAdministrátor |

Dobrý den,

stalo se, že byla hadička těsná natolik, že vytvořila odpor při procházení filamentu. Myšlena verze bowden.

U klasického hotendu je kousek teflonové hadičky v horní části. Je zde kvůli zavedení filamentu k heatbreaku. 

Problém mezi heatbreakem a teflonovou hadičkou nastane, pokud se nezajistí úchyt teflonové hadičky nahoře na hotendu. Pak teflonová hadička plave a filament se může dostat mezi heatbreak a telfonovou hadičku.

Důležité je také správné nastavení teplot hotendu.

Případné další dotazy můžete směřovat přímo do emailu podpora@vsepro3Dtisk.cz.

Pěkný den

Sajkou

Dobrý den,

po instalaci tohoto produktu mám problémy s tím, že filament lze jen velmi težko (manuálně bez extruder motoru) posouvat bowdenem. Tím pádem mám probémy s "under extrusion". Jinak řečeno má filament vůči bowdenu hrozně velký odpor. Ozubené kolečko potom přeskakuje a škrábe filament. Když to předělám na "direct" tak vše v pohodě. Kroky extruderu mám nastaveny dobře (tedy na directu), dám v programu (MatterControl) extrude 100 mm a filament se posune o 100 mm (+- par desetin milimetru, např. 99,8-100,3 mm, takže v tomhle bych problém neviděl). Na tom bowdenu to nenastavím když mi to přeskakuje. Zkoušel jsem 2 filamenty (PLA - modrá a bílá barva) a dělají oba to samé. S teplotou trysky jsem také trošku experimentoval na teplototách 190-215°C, stále to samé. Už si nevím rady, proto píšu sem.

Napadlo mě ještě něčím promazat bowden, ale nevím jaký by to mělo efekt, tak se raději ptám.

Děkuji za jakoukoli odpověď.

PS: Nechal jsem si poslat sestavenou verzi.

Sajkou

PodporaAdministrátor |

Dobrý den,

problém může být ve špatné šarži teflonové hadičky, kdy je vnitřní průměr menší nebo stejný, jako průměr filamentu. Filament musí procházet hadičkou lehce, ale zároveň by neměl být volný. Namátkou jsme zkoušeli několik hadiček, které máme skladem a všechny jsou OK.

Druhou možností je to, že je nastavený malý proud na motoru extruderu a pak ten pak přeskakuje.

Pokud chcete, můžeme Vám poštou zaslat hadičku jinou, která je vyzkoušená pro porovnání. Pokud budete mít zájem, ozvěte se na email obchod@vsepro3Dtisk.cz.

Na problém určitě přijdeme. Přeji zatím pěkný den.

O. Kočín

www.vsepro3Dtisk.cz

Jara

Nějaké předražené,nezdá se Vám?
Tady: http://www.gearbest.com/3d-printer-parts/pp_613785.html
to mají za 300kč,opravdu 300kč.
Taková marže,že se nestydíte.

Vše pro 3D tiskAdministrátor |

Dobrý den,

porovnáváte mezi sebou 2 různé produkty. Uvedený hotend, který jste uvedl v odkaze je Asijský klon. Již na první pohled lze poznat, že nejde o originál. To, že zde prodejce uvede u názvu produktu E3D neznamená, že jde kvalitní hotend od E3D. Na stránkách E3D lze ověřit, kdo je jejich oficiální prodejce - http://e3d-online.com/Genuine-Check. Prodejce nesmí prodávat klony.

V rámci oficiálního zastoupení firmy E3D v ČR, máme nastaveny odpovídající ceny.

Na různých fórech si můžete přečíst, jak každý den řeší tiskaři především problémy s klony hotendů. A to např. z důvodu špatně vyleštěného heatbreaku, nenanesením teplovodivé pasty pod heatsink nebo rozdílu materiálu, ze kterého je hotend vyroben.

V případě dotazů k originálnímu hotendu od E3D jsme Vám dispozici.

Přeji Vám pěkný den.

Michal Siran

www.vsepro3Dtisk.cz

Další
Kontaktujte nás!