E3D

47

1 095 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Na objednávku Typicky doručení do 7 dní.

ks
Kompletní set originálního hotendu lite6 od E3D. (12V)

Hotend je velmi oblibený mezi začátečníky, ale i pokročilými tiskaři. Jeho oblíbenost dokládá použití v rozšířených tiskárnách Průša I3 plus.

Lze s ním tisknout velká řada tiskových materiálů počínaje od PLA, ABS, PETG a jiné.

Pro filament s průměrem 1.75mm.
Více >>

Kvalitní hotend lite6 je určen pro tiskaře, kteří potřebují levný a spolehlivý hotend s výbornou kvalitou tisku. Hotend má limit teploty vyhřívání na 255°C. Díky tomu lze tisknout spoustu typů materiálů od PLA, ABS, PET a jiné.

Kvalitu tisku zajišťuje také přiložená tryska 0,4mm. S toutu tryskou lze tisknout velmi kvalitní výtisky již s rozlišením vrstev od 0,05mm.

V rámci technického řešení hotendu lite6 je vložena teflonová hadička jako vodič filamentu. Toto řešení znamená velmi dobré podmínky také pro pružné materiály, jako jsou např. NinjaFlex nebo TPE.

Lite6 má o něco kratší efektivní tavnou zónu než v6, což ovšem neznamená, že rychlost tisku není dostatečná. Pokud potřebujete získat větší rychlost, pak můžete samozřejmě přejít lehce na v6 nebo Volcano.

Pokud stavíte tiskárnu nebo upgradujete stávající, tak nákupem tohoto kompletního hotendu za velmi přijatelnou cenu získáte vysokou kvalitu vašeho 3D tisku. 

Hotend Lite6 nalezne využití v mnoha extruderech. 

Více informací o rozměrech a vlastnostech naleznete v dokumentaci. (dokumentace je v anglickém jazyce)

bezkonkurenční přístup obchodu.
děkuji za spolupráci

žádné

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!