Náš tip!

00247

14 990 Kč s DPH

Skladem

ks
3D tiskárna Evolution R1 se vyznačuje jednoduchou obsluhou a elegantním designem, a proto se hodí do každé domácnosti. Tiskárna dokáže tisknout z různých typů materiálů (tiskové struny) prakticky jakékoli předměty. Evolution R1 je dokonce nabízena v několika barevných variantách. Součástí tiskárny bude 1 kg materiálu jako dárek. Tiskárna má nízké provozní náklady a díky speciálně použité elektronice velmi tichý provoz.

Dodání do týdne.

Více >>

Jedná se o nový typ 3D tiskárny Evolution R1, která pochází od české firmy Siran 3D Evolution s.r.o.

3D tiskárna Evolution R1 je vhodná v každodenním používání pro celou rodinu. Vyznačuje se jednoduchou obsluhou a hodí se do každé domácnosti. Evolution R1 dokáže tisknout z různých typů materiálů (tiskové struny) prakticky jakékoli předměty. Její využití je v různých oblastech lidského tvoření – vzdělání a edukace, design, domácnost, umění, marketing, fashion a reklamní činnosti až po stavebnictví, strojírenství a automobilový průmysl. Tiskárna je nabízena v několika barevných variantách.

Mezi hlavní rysy 3D tiskárny patří příjemný designjednoduché ovládání na dotykovém displejispolehlivost, kvalitní zpracování a možnost tisknutí z nepřeberného množství barev a materiálů. Příjemným bonusem, je možnost výběru zákazníka barevné varianty tiskárny, stěžejní barvou je černo-stříbrná, tak aby ladila v domácím prostředí. Na výběr je několik dalších barevných variant – bílo –  stříbrná, lila – stříbrná a červeno – stříbrná.

K čemu je taková 3D tiskárna dobrá? Možnosti užití jsou prakticky nekonečné. Od tisku nástrojů k podnikání až po zvelebování domácnosti designovými předměty. Časté využití nalezneme k tisku reklamních předmětůmódních doplňkůmodelařině nebo k výtisku dětských hraček.

Tiskárna je jednoduchý a spolehlivý nástroj ke zhmotnění vašich představ.

Tip: máte doma šikovného potomka ve věku 12+ ?(možná i mladší)? Přizvěte ho doma k tiskárně a ukažte mu, co s tiskárnou lze dělat. Uvidíte, jak ho to zaujme.

1 kg materiálu PLA součástí balení jako dárek!

Technické parametry:

Barva 3D tiskárny: černo-stříbrná

Kompletní rozměry 3D tiskárny: výška 44 cm, šířka 44 cm, hloubka 41 cm

Tisková plocha: 22x22x21cm

Pevná hliníková konstrukce

Integrovaný barevný a dotykový displej

Velmi tichý a přesný tisk

Výška vrstvy od 0,05 mm

Automatická kalibrace tiskové plochy

Vyhřívaná hliníková tisková podložka – jejím použitím je dosaženo velmi rychle stabilní teploty

Přesný tisk díky originální tiskové hlavě od renomované anglické firmy E3D

Jednoduché ovládání – podporuje tisk z SD karty nebo USB flash disku

Možnost výměny trysky s průměrem od 0,15 mm - pro detailní tisk až do 0,8mm - pro rychlý a pevný tisk

Průměrná spotřeba 110 W

Komfortní umístění displeje a čtečky paměťových karet, snadné ovládání

Tiskárna má vymakané funkce - například tiskárnu můžete kdykoliv pozastavit nebo zcela zastavit, vypnout a pokračovat v tisku třeba druhý den.

Podporované tiskové materiály: PLA. ABS, PETG, PVA, HIPS, PMMA, FLEX, NINJAFLEX, RubberJet, Scaffold, PCABS, ASA, EDGE a jiné.

Použití kvalitních komponent od renovovaných dodavatelů.

Unikátně navržené a vytištěné plastové součásti 3D tiskárny.

3D tiskárna má designově navržené osvícení, které zajišťuje dobrou viditelnost na samotný výtisk. Svítivost lze regulovat nebo zcela vypnout.

USB flash disk součástí balení, stejně jako další drobné příslušenství (kleště na zaštípnutí filamentu, imbus, apod.)

Komentáře

Tavák O.

Tiskárnu máme doma měsíc a zatím spokojenost. Nyní máme za sebou několik tisků z PETg. Jen bych se rád zeptal, jak často tiskárnu mazat a čím?
Děkuji za informaci.

Vše pro 3D tiskAdministrátor |

Dobrý den,

Stačí běžná údržba. Ideální očištění od prachu průběžně a občas promazat teflonovým olejem.

Hezký den

Další
Kontaktujte nás!