Titan Aero 1,75mm 12V

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Titan Aero je kompaktní a pevné řešení, které spojuje vlastnosti skvělého Titan extruderu a hotendu v6. Umožňuje rychlejší a přesnější tisk.

Toto ultra-kompaktní řešení navíc přináší dalších 25mm pro osu z v porovnání s klasickým použitím Titan extruderu + hotendu v6.

Další výhodou je kratší vzdálenost mezi podávacím kolečkem a tryskou, což je vhodné pro použití s flexibilními materiály. Více

Výrobce: E3D Kód produktu: 00128

3 499 Kč s DPH
Na objednávku - Typicky doručení do 7 dní.
ks

Jedná se o velmi spolehlivé a kvalitní řešení spojení Titan extruderu a hotendu v6, které využívá chytrých a funkčních vlastností kombinovaných produktů. 

Kompaktní rozměry

Kombinací vynikajícího Titan extruderu a hotendu v6 vzniklo kompaktní a velmi pevné řešení, které umožňuje svou houževnatostí rychlejší a přesnější tisk.

Přesná extruze

Tím, že má Titan Aero velmi krátkou cestu mezi podávacím kolečkem a vytlačovací tryskou, umožňuje okamžité reakce a tisk je přesnější a čistší. Zamezuje filamentu v ohybu nebo k tvorbě smyčky.

Konstrukce a kompatibilita

Titan Aero je postaven na celokovové konstrukci E3D V6, což umožňuje spolehlivě vytisknout plasty při teplotách vyšších než 300 ° C.

Je také navržen tak, aby byl kompatibilní se standardním V6 heatbreakem, takže můžete použít náhradní díly ze stávajících hotendů. Vybrat si tak můžete např. z teplotních senzorů, topných patron, upgrad Volcano nebo z jedné z trysek, které můžete najít zde.

Jednoduchá instalace a použití

Na Titan Aero se montují krokové motory s přírubou NEMA 17. Zároveň lze tento extruder namontovat na širokou škálu 3D tiskáren.

Stejně jako Titan extruder používá převod 3:1 a tak umožňuje použití menších krokových motorů. Tím lze odlehčit extruderu a tisknout tak větší rychlostí a vyšší přesností

Použitý termistor je Semitec 104GT2.

Při zájmu o obrácenou verzi nebo verzi pro 24V nás prosím kontaktujte.

Nastavení firmware:

Marlin v configuration.h: #define TEMP_SENSOR_0 5

Repetier - #define EXT0_TEMPSENSOR_TYPE 8

Výpočet krokování na našem blogu.

Ke stažení

AjMqUKjcwxruQfOv.pdf (pdf, 150.9 kB)
cJ465fly6bXPwLBb.pdf (pdf, 148.6 kB)
Wrm5euIa4w2PoW2D.pdf (pdf, 163.5 kB)

Recenze1

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

KladyBezproblémový tisk běžných materiálů.

Zápory

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Nabízíme dopravu ZDARMA po ČR prostřednictvím doručovací služby Zásilkovna, pokud nakoupíte zboží v hodnotě nad 1000 Kč. Pokud bude nákup nad 2.000 Kč, tak jsou i ostatní typy dopravy po ČR zdarma!