Titan Aero 1,75mm 24V


Titan Aero je kompaktní a pevné řešení, které spojuje vlastnosti skvělého Titan extruderu a hotendu v6. Umožňuje rychlejší a přesnější tisk.

Toto ultra-kompaktní řešení navíc přináší dalších 25mm pro osu z v porovnání s klasickým použitím Titan extruderu + hotendu v6.

Další výhodou je kratší vzdálenost mezi podávacím kolečkem a tryskou, což je vhodné pro použití s flexibilními materiály. Více

Výrobce: E3D Kód produktu: 001401

3 499 Kč s DPH
Na objednávku - Typicky doručení do 7 dní.
ks

Jedná se o velmi spolehlivé a kvalitní řešení spojení Titan extruderu a hotendu v6, které využívá chytrých a funkčních vlastností kombinovaných produktů. 

Kompaktní rozměry

Kombinací vynikajícího Titan extruderu a hotendu v6 vzniklo kompaktní a velmi pevné řešení, které umožňuje svou houževnatostí rychlejší a přesnější tisk.

Přesná extruze

Tím, že má Titan Aero velmi krátkou cestu mezi podávacím kolečkem a vytlačovací tryskou, umožňuje okamžité reakce a tisk je přesnější a čistší. Zamezuje filamentu v ohybu nebo k tvorbě smyčky.

Konstrukce a kompatibilita

Titan Aero je postaven na celokovové konstrukci E3D V6, což umožňuje spolehlivě vytisknout plasty při teplotách vyšších než 300 ° C.

Je také navržen tak, aby byl kompatibilní se standardním V6 heatbreakem, takže můžete použít náhradní díly ze stávajících hotendů. Vybrat si tak můžete např. z teplotních senzorů, topných patron, upgrad Volcano nebo z jedné z trysek, které můžete najít zde.

Jednoduchá instalace a použití

Na Titan Aero se montují krokové motory s přírubou NEMA 17. Zároveň lze tento extruder namontovat na širokou škálu 3D tiskáren.

Stejně jako Titan extruder používá převod 3:1 a tak umožňuje použití menších krokových motorů. Tím lze odlehčit extruderu a tisknout tak větší rychlostí a vyšší přesností

Použitý termistor je Semitec 104GT2.

Při zájmu o obrácenou verzi nebo verzi pro 24V nás prosím kontaktujte.

Nastavení firmware:

Marlin v configuration.h: #define TEMP_SENSOR_0 5

Repetier - #define EXT0_TEMPSENSOR_TYPE 8

Výpočet krokování na našem blogu.

Ke stažení

AjMqUKjcwxruQfOv.pdf (pdf, 150.9 kB)
cJ465fly6bXPwLBb.pdf (pdf, 148.6 kB)
Wrm5euIa4w2PoW2D.pdf (pdf, 163.5 kB)

Doprava ZDARMA při nákupu nad 1.000 Kč

Nabízíme dopravu ZDARMA po ČR prostřednictvím doručovací služby Zásilkovna, pokud nakoupíte zboží v hodnotě nad 1000 Kč. Pokud bude nákup nad 2.000 Kč, tak jsou i ostatní typy dopravy po ČR zdarma!